wtorek, 8 grudnia 2015

Podsumowanie akcji "Zdrowe, ciepłe śniadanie w jesiennym klimacie".

W dniu dzisiejszym chciałabym podsumować akcję, którą założyłam wspólnie z portalem durszlak.pl pt "Zdrowe, ciepłe śniadanie w jesiennym klimacie". A nie przez chwilę nie przeszło mi przez myśl, że weźmie w niej udział tyle blogów i zostanie dodanych aż tyle przepisów!!! :) Podsumowując: akcja trwała od 05.11.2015 do 05.12.2015. Wzięło w niej udział 75 blogów i dodano 148 przepisów na zdrowe, ciepłe śniadanie w jesiennym klimacie! 
Niestety kilka przepisów nie spełniało wymagań stawianych w zasadach akcji, dlatego nie zostały dodane - a szkoda bo przepisy były wyśmienite. Zazwyczaj był to brak banerka - pamiętajcie o nim zawsze.

Poniżej spis blogów i przepisów, które wzięły udział w akcji i spełniały jej warunki. Na zdrowe i ciepłe śniadanie królują placuszki w różnej postaci oraz owsianki/jaglanki. 

Sandra z bloga Poranek na słodko dodała aż 16 przepisów, 8 przepisów dodała navynut z bloga Navynut. Po 6 przepisów zostało dodanych przez Natalię Paalac z bloga Healthy Dreams, bloga Słodkie okruszki oraz Cielone Koktajle. a 5 przepisów Blue Almonds. 

Dziękuję serdecznie wszystkim za udział w akcji i za ciekawe przepisy. Niektóre na pewno powtórzę w swojej kuchni :)

2 komentarze:

  1. To są śniadania na cały następny rok:)aż do następnej jesieni. Będę po kolei wykorzystywać - świetna baza:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...